11. aktualizovaná verze léčebných doporučení KLS

Doporučené postupy
17. 9. 2021 12:00
11. aktualizovaná verze léčebných doporučení KLS

Vážené kolegyně, vážení kolegové,  

tradičně po dvou letech se podařilo vydat již 11. vydání diagnostických a léčebných postupů (jedná se o 9. tištěnou verzi).

Předkládaná doporučení vycházejí z mezinárodních doporučení pro léčbu lymfomů, na druhou stranu se stále snažíme, aby byla přizpůsobena na podmínky a možnosti České republiky.  Novinek oproti minulé verzi je opět celá řada – nově je zařazena kapitola o terapii geneticky modifikovanými T – lymfocyty (CAR-T terapie), objevila se znovu celá řada nových léků nebo rozšíření jejich indikací. Léčebná doporučení jsou k dispozici ZDE.

Věříme, že předkládaný text vám bude jako v minulosti opět cenným pomocníkem při rozhodování o správné diagnostice a léčbě nemocných s lymfomy v České republice. David Belada a Marek Trněný za kolektiv autorů.
Zdroj: www.lymphoma.cz

zpracovávám
Pro lepší poskytování služeb využíváme soubory cookies. Pokud pokračujete v prohlížení stránky, vyjadřujete souhlas s naší politikou cookies. Rozumím
Odebírejte
novinky
Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z Hematoonkologie.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.