O projektu

Objevte výhody on-line konzultace a mějte přehled o dění v hematoonkologii!

Rozhodování o diagnostice a léčbě hematoonkologicky nemocných pacientů je mnohdy velmi náročné.  Vítanou pomocí může být společná diskuze odborníků v on-line prostředí. Proto bychom Vám rádi představili portál HEMATOonkologie.cz, který nabízí možnost konzultace reálných případů pacientů s hematoonkologickými malignitami. Druhý názor na léčbu neboli SECOND OPINION poskytují přední čeští hematologové. Cílem projektu je nejen umožnit lékařům konzultaci nad správným postupem léčby, ale také sledovat novinky ze světa hematoonkologie. Ty najdete v rubrice Z OBORU, kde pravidelně publikujeme kazuistiky, články, kurzy, knižní tipy a mnoho dalšího.

Zeptejte se odborníků, stačí vyplnit krátký formulář

 

 

29. 9. 2021

20. 9. 2021

23. 8. 2021
David Belada David Belada

Odpovědi odborníků byly rychlé a jasné, velmi dopomohly k utvrzení názoru. Projekt je velmi zdařilý. Díky.

8. 7. 2021

Jednoduchý způsob, jak získat paralelně několik názorů význačných odborníků na léčbu konkrétního pacienta. Děkuji.

7. 7. 2021

Děkuji za konstruktivní rady, těší mě, že mohu svou léčbu zkonzultovat s našimi předními odborníky. Tento projekt je z mého pohledu velice přínosný a děkuji za něj. Již jednou jsem ho využila a budu využívat i nadále .

7. 7. 2021

Velmi děkuji za názory. V ambulanci jsme jen sami za sebe, mnohdy není času nazbyt a když se to "sejde" - je dobrá a rychlá konzultace nad zlato. Za sebe moc děkuji za nápad a realizaci on-line portálu.

30. 6. 2021

Je pěkné, že tito zkušení odborníci jsou součástí tohoto projektu a najdou si čas nám poradit. Cením si jejich názorů.

26. 6. 2021

Velmi si pochvaluji tuto formu porady, jelikož je snadnější dotaz napsat než po telefonu někomu složitě popisovat. Rychle vložím případ pacienta a za chvíli mám odpověď. Skvělý projekt. Jen tak dál.

16. 6. 2021

Děkuji za tento skvělý projekt, který nám v této nelehké době pomáhá v léčbě našich pacientů. Díky odbornému kolegiu za čas, který věnuje doporučením.

16. 6. 2021

Vítám tuto možnost konzultace. Odpověď mám vždy velmi rychle. A je to zdarma a anonymně.

14. 6. 2021

Moc děkuji, velmi si cením možnosti těchto konzultací.

14. 6. 2021
zpracovávám
Pro lepší poskytování služeb využíváme soubory cookies. Pokud pokračujete v prohlížení stránky, vyjadřujete souhlas s naší politikou cookies. Rozumím
Odebírejte
novinky
Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z Hematoonkologie.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.